52. Neurčený autor
Loď u útesu - olejomalba na sololitu, nesignováno, rámováno, rozměr malby 39,5 x 61 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 490 Kč