Hrad Švihov
Autor: Miroslav Štěpánek
(1945 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1984
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 38
Konec dražby: 08.04.2024 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč