Žena s kytarou
Autor: Rudolf Lönne
(1874 Švédsko - 1948)
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 77 cm, výška: 63 cm, rámování: plátno napnuté na rámu
Konec dražby: 09.04.2024 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč