Děda s vnoučkem
Autor: Reinhold Schweitzer
(1876 - 1940)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 18,5 cm, výška: 24 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč