59. Školačka
Autor: Valdemar Magaard
(1864 - 1937)
monogramováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 26 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 43,5 x 35
Konec dražby: 13.05.2024 20:19 SELČ
Zbývá: 2d 12h 50m 12s
Vyvolávací cena: 3 100 Kč