183. Pole s vlčími máky
Autor: Josef Fejfar
(1895 - 1968)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 52 cm, výška: 40 cm, rámování: 44 x 56
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 21:00 SELČ
Zbývá: 4d 2h 22m 12s
Vyvolávací cena: 2 000 Kč