91. Bulharsko

Autor: Marta Horáková
(1911 - 2010)

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: 52,5 x 58,5
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.05.2024 20:30 SELČ

Zbývá: 0d 15h 23m 0s

Vyvolávací cena: 600 Kč