191. Dítě které si cucá palec
Autor: Juliette Honnart
signováno vpravo dole, značeno 6/50, na reversu autorský přípis a razítko
Technika: litografie
Šířka: 33 cm, výška: 54 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 21:03 SELČ
Zbývá: 1d 17h 55m 0s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč