Abstraktní kompozice
Autor: Michailo Krasnik
(1959 ?)
signováno vlevo dole
Datace: 1991
Datace: 1991
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno napnuté na rámu
Šířka: 100 cm, výška: 58 cm
Konec dražby: 09.04.2024 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč