Kotvící lodě
Autor: Gerardo Albano
(1924 Cava dei Tirreni, Itálie - ?)
signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 22 cm, výška: 17 cm, rámování: 43 x 48,5
Konec dražby: 09.04.2024 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč