Pobřeží
Autor: Sergio Monti
(? ?)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 23 cm, výška: 17 cm, rámování: 42,5 x 48
Konec dražby: 09.04.2024 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč