Domov
Autor: Bhattacharya Chittaprosad
(1915 Naihati, Indie - 1978 Kalkata, Indie)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: linoryt
Šířka: 16 cm, výška: 20 cm, rámování: 46 x 33
Konec dražby: 09.04.2024 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč