Podzimní krajina
Autor: Yvon Chabot
(? ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 54 x 71
Konec dražby: 09.04.2024 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč