524. Malý námořník
signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1937
Šířka: 19 cm, výška: 20 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 11.05.2020 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč