129. Krajina s loďkami
Autor: Marie Martinová - Chadimová
(1922 - 1987)
signováno a datováno tužkou vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1966
Šířka: 47,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 31,5 x 57
Konec dražby: 13.05.2024 20:42 SELČ
Zbývá: 1d 0h 2m 35s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč