131. Skály
Autor: J. Jiroš
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 46,5 x 57,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:43 SELČ
Zbývá: 2d 12h 47m 28s
Vyvolávací cena: 500 Kč