135. Na Tiché Orlici
Autor: František E. Prokeš
(1890)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 24 cm, rámování: 31 x 46
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:44 SELČ
Zbývá: 1d 4h 34m 48s
Vyvolávací cena: 500 Kč