140. Pohled na město
Autor: František Pirner
signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: akvarel
Šířka: 28,5 cm, výška: 20 cm, rámování: paspartováno 31 x 37
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:46 SELČ
Zbývá: 2d 11h 34m 53s
Vyvolávací cena: 400 Kč