143. Zraněná země
Autor: Daniela Růžičková
signováno, datováno a název vpravo dole
Technika: pastel na kartonu, datace: 1993
Šířka: 45 cm, výška: 62 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:47 SELČ
Zbývá: 0d 13h 0m 12s
Vyvolávací cena: 400 Kč