Dvojčata
Autor: Jiří Borovička
(1949)
signováno vpravo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 03.06.2024 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč