528. Konvolut kreseb
nesignováno, konvolut - 2 kusy
Šířka: 20 cm, výška: 21 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 11.05.2020 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč