53. Dostaveníčko

nesignováno, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 16,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 38 x 32 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.08.2022 19:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč