1. Portrét dívky

Autor: Hugo Boettinger
(1880 Plzeň - 1934 Praha)

signováno vpravo dole, malé poškození v barvě vlevo dole, na rámu oděrky, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 55,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.11.2018 18:08

Dosažená cena: 8 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč

Seznam příhozů (9)

částkapříhoz
8 500 Kč6.11.2018 18:03:30
8 000 Kč6.11.2018 18:03:27 (limit 6.11.2018 18:00:01)
8 000 Kč6.11.2018 18:03:27
7 500 Kč6.11.2018 18:00:01 (limit 6.11.2018 18:00:01)
7 000 Kč6.11.2018 17:24:55
6 500 Kč6.11.2018 17:24:45 (limit 6.11.2018 15:29:24)
6 500 Kč6.11.2018 17:24:55 (limit 6.11.2018 15:29:24)
6 000 Kč6.11.2018 17:24:45
5 500 Kč6.11.2018 15:29:24 (limit 6.11.2018 15:29:24)