1. Portrét dívky

Autor: Hugo Boettinger
(1880 Plzeň - 1934 Praha)

signováno vpravo dole, malé poškození v barvě vlevo dole, na rámu oděrky, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 55,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.11.2018 18:05

Aktuální cena: 5 500 Kč

Zbývá: 18d 11h 39m 16s

Minimální příhoz: 500 Kč

Vyvolávací cena: 5 500 Kč