Portrét ženy

Autor: Hugo Boettinger
(1880 Plzeň - 1934 Praha)

signováno a datováno vlevo nahoře, rámováno a zaskleno
Technika: kresba, datace: 1905
Šířka: 34 cm, výška: 29 cm, rámování: 36,5 x 41,5
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.04.2024 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč