53. Moře
Technika: olej na kartonu
Šířka: 56 cm, výška: 36 cm, rámování: 46 x 66 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč