53. Nesignováno
olej na kartonu, Letní krajina, mařákova škola kolem 1915 rozměr 23,5 x 51 cm, blondel rám 33,5 x 61 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč