53. Nesignováno
Nesignováno, olej na kartonu, 20-30 léta, Zima, rozměr 30 x 38 cm, rámováno 44x51 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč