Plachtenice - J. Kadlec
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 59 cm, výška: 49 cm, rámování: 62 x 71
Konec dražby: 16.05.2023 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč