53. V.Šmíd - Chalupy
Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, paspartováno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 8,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 29,5 x 26 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:34 SELČ
Dosažená cena: 201 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
201 Kč | 18.5.2021 19:38:12 |
1 Kč | 27.3.2021 19:48:02 |