53. V.Šmíd - Chalupy

Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, paspartováno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 8,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 29,5 x 26 cm

Konec dražby: 18.05.2021 20:34 SELČ

Dosažená cena: 201 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
201 Kč18.5.2021 19:38:12
1 Kč27.3.2021 19:48:02