102. Akt
Autor: Dimitrij Kadrnožka
(1923 Kroměříž)
vlevo dole číslováno 158/200, vpravo dole signatura, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 31 x 22 cm
Konec dražby: 12.09.2022 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč