12. Pohled na město

Autor: Dimitrij Kadrnožka
(1923 Kroměříž)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno a autorské věnování vlevo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1957
Šířka: 42 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 39,5 x 49 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:11 SEČ

Zbývá: 10d 1h 46m 0s

Vyvolávací cena: 550 Kč