250. Akt
Autor: Oldřich Oplt
(1919 Stružinec - 2001 Jičín)
signováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 37,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2022 21:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč