11. Ječmen
Autor: Michal Fexa
(1977 Praha)
reliéfní grafika na ručním papíře, signováno tužkou dole uprostřed
Technika: tlačená grafika, datace: 2017
Šířka: 20,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volně
Stav: vynikající
Konec dražby: 22.06.2022 19:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč