54. Hoffmeister Adolf (1901-1993)
Manželský pár - lavírovaná kresba, signováno PD Adolf Hoffmeister, rozměr kresby 37 x 44,5 cm, rámováno, paspartováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 850 Kč