54. Neurčený autor
olej na plátně, Stojící akt, ruská škola kolem 1900 pod vlivem mnichovské secese , rozměr 78x41 cm, původní podpis byl nečitelný, překryt při restaurování, rámováno v původním rámu 92,5 x 56 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 18 000 Kč