54. Souček Václav 1887-1941
Souček Václav, olej na plátně, Náměstí v zimě, sig. PD, rozměr 49x39 cm, rámováno 58 x 48 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč