54. Ulrich Bohumil - Zemědělka
signatura nenalezena, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 67 cm, výška: 60 cm, rámování: 70 x 77 cm
Konec dražby: 04.03.2019 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč