Zimní krajina
Autor: Josef Jan Hansel Lengner Březina
(1899 Litomyšl - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 60
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.04.2024 21:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč