435. Kaliny ve váze
Autor: Václav Kostelecký
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 51 cm, rámování: 65 x 55 cm
Konec dražby: 10.02.2020 19:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč