Chalupy v krajině
Autor: Oldřich Procházka
(1903 Prostějov - 1961)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1937
Šířka: 60 cm, výška: 45 cm, rámování: 54 x 69 cm
Konec dražby: 06.02.2024 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč