55. Hamouz František *1906

olej na kartonu, Zimní krajina, sig. PD, malba nečištěna, rozměr 48 x 34cm, rámováno 57 x 42 cm

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 590 Kč