55. Konůpek Jan 1883 -1950
volný grafický list, Z knih Jana Rudolfa Bečáka, litografie, signováno PD (též na zadní straně), datováno na zadní straně 1945
Konec dražby: 30.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 25 Kč