55. Starý Felas

signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1917
Šířka: 10,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 13.12.2018 18:59

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč