59. Janovský kostel v zimě
Autor: Oldřich Zezula
(1907 Rataje - 1980 Kroměříž)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reversu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1977
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 46 cm
Konec dražby: 10.04.2018 19:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč