Březový háj
Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, materiál: kolorovaná kresba tuší, datace: 1930
Šířka: 33 cm, výška: 46 cm, rámování: 67 x 51 cm
Konec dražby: 05.02.2024 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč