223. Les
Autor: Bohumil Pospíšil
(1914 - 1996)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 64,5 x 75,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč