Vodní hladina

Autor: Bohumil Pospíšil
(1914 - 1996)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 49 cm, rámování: 59 x75 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 29.11.2021 19:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč