39. Vodní hladina
Autor: Bohumil Pospíšil
(1914 - 1996)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 49 cm, rámování: 59 x75 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 29.11.2021 19:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč