Okres Kroměříž
Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)
signováno vpravo dole, na reversu autorského přípisu, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 51,5 x 67
Konec dražby: 08.04.2024 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč