40. Hora
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 18 cm, výška: 12 cm, rámování: 25 x 30 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč