Jezero

Autor: František Max
(1895 Libáň - 1969)

signováno vpravo dole tužkou
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 41 x 51 cm

Konec dražby: 11.04.2018 18:38

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč